siodlo

NASZE KONIE PO SEZONIE

Sezon 2016 już za nami. Minął nam błyskawicznie, jako że wystartowało z naszej stajni łącznie siedem koni pod trójką jeźdźców, więc mieliśmy wszyscy ręce pełne roboty.

Efektownie rok rozpoczęła Maja startem w Dubaju w 3* Maktoum Cup, który z powodzeniem ukończyła zdobywając kwalifikacje do konkursów mistrzowskich.

Jpeg
Jpeg

Pozostałe konie rozpoczęły sezon z nastaniem wiosny. Naszym priorytetem był udział w Pucharze Polski i dlatego skupiliśmy się na startach w zawodach zaliczających się do pucharu. I wyglądało to tak:

7,05 – Bossan i Bavaria w Małej Rusi ukończyły pomyślnie swoją pierwszą P-tkę zajmując 4 i 2 miejsce

dscn1213

5,06 – Bernardo i Bavaria pojechały do Starych Żukowic, gdzie Bavaria zajęła 4 miejsce w klasie P, natomiast Bernardo podjął niestety nieudaną próbę pokonania 80-ciu kilometrom w klasie N.

20160605_073325img_20160605_080233

26,06 – Cesra i Bossan wystartowały w klasie P w Gieniuszach zajmując odpowiednio 1 i 2 miejsce.

img_20160625_071412_3cs-420160625_144518

30,07 – W Nowej Rudzie spróbowały swoich sił na górskiej trasie Cesra i Bavaria. Udało im się ukończyć te zawody na 3 i 4 miejscu.

dscn1694

19,08 – W Szarłacie Martyna na koniu Bella Di Amore (własności nasze klubowej koleżanki Izy) zajęła w klasie P 5 miejsce.

dscn2108

3,09 – Do Dobrodzienia pojechała cała trójka naszych zawodników i tak: Martyna na Bella Di Amore zajęła 2 miejsce w klasie P, debiutujący Jagodnik pod Krzysztofem był 9, a drugi debiutant Pacco pod Katarzyną ukończył konkurs na 14 miejscu.

malichowdsc04001

30,09 – Martyna ponownie wystartowała na Bella Di Amore wygrywając klasę N, natomiast Jagodnik pod Krzysztofem po bardzo dobrym występie uplasował się w konkursie na miejscu 15,

14569713_1176548845734458_1099652177_n

Podsumowując:

Założenia zostały wykonane w stu procentach – PUCHAR JEST NASZ !!! Udało się to Martynie, która zdobyła 540 punktów i z bardzo dużą przewagą nad pozostałymi rywalami wygrała rywalizację i w następny sezon wjedzie na nowym rajdowym siodle, będącym główną nagrodą w Pucharze Polski.